STAR FM FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

STAR FM FORUM

Star fm 102.4-Rethymno-Crete-Greece/Ενημερωτικος-Μουσικος Ρ/Σ
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
RETHIMNO WEB RADIO TV
Πρόσφατα Θέματα
» Χειμερινό κλάδεμα Μέρος Α΄- Κλάδεμα καρποφορίας και ανανέωσης
"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" EmptyΣαβ Ιαν 20 2018, 08:05 από Admin

» ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΟ ΚΛΑΔΕΜΑ ΤΗΣ ΕΛΙΑΣ
"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" EmptyΣαβ Ιαν 20 2018, 00:41 από Admin

» 5 μυστικά για συγκομιδή ελιάς
"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" EmptyΣαβ Νοε 25 2017, 01:05 από Admin

» Επαγγελματίες αγρότες με πιστοποίηση αποκτούν προτεραιότητα στα Βιολογικά
"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" EmptyΔευ Οκτ 02 2017, 21:42 από Admin

» Γλοιοσπόριο : Ένα κείμενο που πρέπει να διαβάσουν όλοι οι ελαιοκαλλιεργητές!
"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" EmptyΔευ Οκτ 02 2017, 21:29 από Admin

» Μόνο με ηλεκτρονική συνταγογράφηση η πώληση γεωργικών φαρμάκων από τις 19 Σεπτεμβρίου
"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" EmptyΠαρ Αυγ 18 2017, 22:01 από Admin

» Τέρμα στις απευθείας αναθέσεις έργων, μελετών κλπ συμβάσεων από Δήμους, Περιφέρεια, Δημόσιο
"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" EmptyΠεμ Μαρ 23 2017, 00:00 από Admin

» Ο κατά συρροήν «δολοφόνος» ( Xylella fastidiosa )δεν έχει εμφανιστεί ακόμη στην Κρήτη, αλλά τον…περιμένουν με το τουφέκι!
"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" EmptyΣαβ Ιαν 28 2017, 13:25 από Admin

» Πως να Κλαδέψετε τη Λεμονιά και Πότε είναι η Κατάλληλη Εποχή
"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" EmptyΠαρ Ιαν 27 2017, 10:27 από Admin

» Ως και 500.000 ευρώ ενίσχυση για ίδρυση Οµάδων Παραγωγών
"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" EmptyΔευ Ιαν 02 2017, 13:49 από Admin

» Δίκταμο ή Έρωντας (Origanum dictamnus)
"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" EmptyΚυρ Δεκ 11 2016, 09:03 από Admin

» Κυβερνητική δίωξη της Monsanto για πρώτη φορά στην ιστορία της
"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" EmptyΣαβ Δεκ 10 2016, 08:47 από Admin

» Όταν η τρέλα δε πάει στα βουνά αλλά στις....ελιές!!!!!! (VIDEO)
"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" EmptyΠεμ Δεκ 08 2016, 10:43 από Admin

» Ενεργοποιείται η «κάρτα του αγρότη»
"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" EmptyΤετ Δεκ 07 2016, 13:18 από Admin

» Επιδότηση για δωρεάν ρεύμα στους αγρότες
"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" EmptyΠαρ Δεκ 02 2016, 10:09 από Admin

Rethymno
CRETE GUNS
Star Fm 102,4 Rethymno
ΤΑΒΕΡΝΑ ΜΥΛΛΟΙ:http://mili-crete.gr/
Κορυφαίοι συγγραφείς
Admin
"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" Bar_left"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" Bar"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" Bar_right 
Εικονοθήκη
"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" Empty
SKYPE
Call mrdan341

 

 "Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος"

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 997
Points : 2974
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2012

"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: "Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος"   "Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" EmptyΣαβ Σεπ 15 2012, 23:31

Παρασκευή, 14 Σεπτέμβριος 2012 18:52
"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος"

"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος" - είπε ο Ρώσος δημοσιογράφος, διευθυντής της εβδομαδιαίας εφημερίδας "Θέματα & Γεγονότα" με τιράζ 2.5 εκ. φύλλα (περίπου 8 εκ. αναγνώστες), Τζωρτζ Ζότοφ, ο οποίος επισκέφθηκε, σήμερα, τα γραφεία της Περιφέρειας Κρήτης.

Ο Ρώσος δημοσιογράφος που βρίσκεται στο νησί την τελευταία εβδομάδα και έχει επισκεφθεί και τις τέσσερις περιφερειακές ενότητες του νησιού καταγράφοντας εικόνες και την καθημερινότητα των κατοίκων, εξέφρασε τον ενθουσιασμό του στον Περιφερειάρχη για την φιλοξενία και τη "ζεστασιά" - όπως είπε - των Κρητικών.
"Έχω γυρίσει 70 χώρες σε όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι ένας πραγματικός παράδεισος" - είπε ο Ρώσος δημοσιογράφος, ο οποίος έκανε ιδιαίτερη μνεία στην Κρητική φιλοξενία, την κρητική κουζίνα και τα προϊόντα της Κρήτης, τα οποία μάλιστα χαρακτήρισε "τα νοστιμότερα από όσα έχει συναντήσει".

Ο Ρώσος δημοσιογράφος ήρθε στην Κρήτη ως προπομπός των Ρώσων επιχειρηματιών που έρχονται στα τέλη του μήνα στην Κρήτη. «Όλα τα ωραία και εντυπωσιακά που βίωσα και γεύτηκα στην όμορφη Κρήτη θα τα μεταφέρω στην εφημερίδα» είπε ο Ρώσος δημοσιογράφος.

Ο περιφερειάρχης Κρήτης, Σταύρος Αρναουτάκης ευχαρίστησε το δημοσιογράφο και του δώρισε μία συσκευασία με κρητικές σταφίδες, από την Κοινοπραξία Συνεταιριστικών Οργανώσεων Σουλτανίνας (ΚΣΟΣ) - προϊόν που είναι ιδιαίτερα αγαπητό στην Ρωσία - αλλά και ιστορικά ενθυμήματα-αντίγραφα χαρτών από την αρχαία Κρήτη. Ο κ. Αρναουτάκης ζήτησε από τον Τζώρτζ Ζότοφ να συνδράμει, κατά το δυνατό μέσω του μέσου το οποίο εκδίδει, προκειμένου να ανέβει η εικόνα της Κρήτης στη Ρωσία, που ούτως ή άλλως αποτελεί ανερχόμενη αγορά για το νησί μας.

«Μας ενώνουν πολλά με την Ρωσία όπως είναι η Θρησκεία, και εμείς θα καταβάλλουμε κάθε προσπάθεια για να αναπτύξουμε περαιτέρω τις σχέσεις μας. Η Κρήτη είναι ένας ασφαλής και πανέμορφος προορισμός για διακοπές» είπε ο Περιφερειάρχης Κρήτης, μιλώντας για την σπουδαία ιστορία, τον πολιτισμό, και την Κρητική διατροφή. Η συντονισμένη προβολή του νησιού μας στη Ρωσία, έχει αποφέρει ήδη καρπούς, καθώς οι αφίξεις Ρώσων τουριστών είναι αυξημένος φέτος κατά 25% σε σχέση με πέρυσι.

Αξίζει τέλος να επισημανθεί ότι τις τελευταίες ημέρες βρίσκεται στην Κρήτη συνεργείο με 3 δημοσιογράφους από το μεγαλύτερο Ρωσικό τηλεοπτικό κανάλι το "RUSSIA", που καταγράφει και θα προβάλλει το τουριστικό μας προϊόν, καθώς επίσης την Κρητική κουζίνα, και τα αγροτικά μας προϊόντα.

Πηγή: cretalive.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://star-fm.webs.com
 
"Έχω γυρίσει όλο τον κόσμο. Η Κρήτη είναι παράδεισος"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΤΟ ΔΝΤ "ΑΠΕΛΠΙΣΤΗΚΕ" ΚΑΙ ΑΠΕΦΑΝΘΗ: "Είναι παράλογο να πληρώνει κανείς φόρους στην Ελλάδα - Η κατάσταση είναι εξωφρενική"
» H Eλλάδα είναι μια εμπόλεμη ζώνη και όσοι την επισκέπτονται υποστηρίζοντας με το συνάλλαγμα τους το ντόπιο τυρανικό καθεστώς είναι εχθροί του λαού
» ΔΗΜ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ: ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ: ΑΚΥΡΕΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΘΗΚΕΣ, ΠΡΟΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ και ΚΑΤΑΣΧΕΣΕΙΣ, που ενέγραψε και εκτέλεσε η ΑΤΕ από το 2000 (και υπό προϋποθέσεις από το 1992) μέχρι σήμερα
» Η ώρα είναι ΤΩΡΑ ο τόπος είναι ΕΔΩ !
» Αφήστε την κοροϊδία και κουρέψτε τα δάνεια του κόσμο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
STAR FM FORUM :: ΝΕΑ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ-
Μετάβαση σε: